O firmě
PDF Tisk

Jsme velkoobchodní společnost, která se od roku 1992 zabývá především dovozem, ale i vývozem specielních krmiv pro různé druhy zvířat. Zásobujeme zoologické zahrady , záchranné stanice živočichů, vodní světy a akvária, cirkusy, sokolníky i drobné chovatele.

Krmiva dovážíme především ze SRN, Nizozemí, Finska, Švédska, Španělska, Velké Británie a USA. Snažíme se, aby dovezené krmivo bylo co nejkvalitnější, jelikož je často podáváno jako jediná složka stravy zvířete. Ryby dovážíme především pro lachtany, tuleně, tučňáky, medvědy a rybožravé ptáky. Jednodenní kuřátka a hlodavce pro dravé ptáky , plazy a fretky. Různé druhy masa jsou určeny pro psovité a kočkovité šelmy. Dovážená suchá krmiva jsou ve formě specielních diet pro určité druhy zvířat .U exotických zvířat, která v zajetí nemají svoji přirozenou stravu jsou důležitou složkou vitamíny a minerální doplňky. Tyto specielní doplňky vybíráme cíleně pro jednotlivá zvířata.

Disponujeme vlastní schválenou a registrovanou mrazírnou ,skladem a autodopravou. Veškeré veterinární registrace (rozklik na kopie registrací) jsou pro nás samozřejmostí.